Big Green Egg's 

Flavour Fair ČR 2017 

Festival, který musíte ochutnat

23. 9. 2017 přijedou do pražské Art&Food ZOOny skvělí šéfkuchaři a milovníci dobrého jídla. Bude se grilovat, péct, vařit, smažit, to vše na legendárních grilech Big Green Egg. Přijďte taky.

— SOUTĚŽ O HODNOTNÉ CENY —

Stále hledáte důvod, proč navštívit náš první Big Green Egg´s Flavour Fair v České republice? Třeba Vás přesvědčí, že vstupenky jsou slosovatelné a jako hlavní výhra je Big Green Egg velikosti Mini!!! Mezi dalšími výhrami je například Litinový kotlík, Silikonová rukavice, Forma na Calzone či udící štěpky. Přijďte si pochutnat na specialitách našich kuchařsých es a ještě vyhrajte malého pomocníka do kuchyně!

Program, ze kterého se vám budou sbíhat sliny

1. Špičkoví šéfkuchaři s nejnovějšími nápady

Ochutnejte originální recepty mistrů-kuchařů a klidně se jich zeptejte na jejich triky, rádi s vámi budou sdílet nadšení ze skvělého jídla.

2. Grily, co umí zázraky

Všichni kuchaři budou svoje výtvory připravovat na moderních multifunkčních grilech Big Green Egg, které umí kromě grilování spoustu dalšího – třeba udit lososa, upéct pizzu, podusit hovězí nebo pomalu vařit poctivý guláš. Takže na chuť si přijde opravdu každý.

A až večer grily vychladnou, koupíte je s mimořádnou slevou.

(Ve slevě budou konkrétní grily, použité pouze jednou, a to právě na Flavour Fair ČR.)

3. Doprovodný program, aby byla pohoda

Nespěchejte domů – zábavu mezi jednotlivými chody od 11:00 do 16:00 zajistí:

Máte chuť?

Vezměte rodinu či přátele a užijte si vrchol grilovací sezóny v pražské Zooně.

Jak to bude vypadat?

První Big Green Egg's Flavour Fair proběhl už před 11 lety v Holandsku. Od té doby se rozrostl do mnoha evropských zemí a letos konečně dorazí i do Prahy. Povede se nám podobná atmosféra jako v Maďarsku nebo na Slovensku?

 Kde se potkáme

Art&Food ZOOna

Trojský pivovar
U Trojského Zámku 4/1
171 00, Praha-Troja

Ing. Věra Pospíšilová

+420 777 975 072

info@pogra.cz