— Novinky —

— Pozvánka na veletrh For Gastro & Hotel —

Vážení přátelé ve dnech 5. - 8.10.2017 nás můžete navštívit na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL, pořádaném na výstavišti v Praze Letňanech, hala 1: stánek 1A24 a praktickou ukázku můžete navštívit na venkovní ploše: 1V04.  Budeme prezentovat všech 7 velikostí Big Green Egg a rádi Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy k těmto pecím-grilům. Zájemcům o keramické pece-grily Big Green Egg můžeme zaslat odkaz k vygenerování volné vstupenky. Veletržní slevy samozřejmostí. Těšíme se na Vás!

— Reakce na Flavour Fair—

Vážení přátelé Big Green Egg, jak všichni víte, 23.9. proběhl historicky první Big Green Egg´s Flavour Fair a byl to velký úspěch. Jako důkaz přinášíme několik reakcí od klientů, kteří tento festival navštívili. Věříme, že příště se sejdeme v ještě hojnějším počtu a budeme od vás mít další zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá a velice si jí vážíme.

"Děkujeme za příjemné zážitky, rozšířené obzory a navýsost obohacené chuťové pohárky. Z naší strany naprostá spokojenost, pohoda a velká vděčnost.

Byl to krásný den.

Děkujeme."

Paní Silvie S.


"Dobrý den.

Na festivalu jsme byly s kamarádkou a jsme strašně nadšené. Moc se Vám to povedlo a všechno jídlo bylo vynikající. Příští rok určitě přijdeme znova a ve větším počtu. 

Přeji hezký den."

Paní Iveta C.


"Milí Pospíšilovi,

chci vám za sebe, svou ženu, i za naše přátele vyslovit veliké díky a obdiv za včerejší Flavour Fair. Fantasticky jsme si ho užili, bylo skvělé počasí (pršet nám začalo až na výjezdu z Prahy), samí příjemní lidé, no a samozřejmě výborné jídlo. Kuchaři vstřícní a rádi se dělili o svoje zkušenosti s BGE a recepty. Hodně nás překvapilo, a to příjemně, kolik mladých fajn kuchařů tam bylo.

Vím z vlastních zkušeností, že zorganizovat takovou akci, aby vše klaplo, všichni byli spokojeni a nikdo si nevšiml případných problémů, je velmi vyčerpávající a obtížné. Vám se to povedlo báječně, klobouk dolů.

Přejeme krásný podzim, a už se těšíme na příští ročník."

Tomáš a Štěpánka W.


"Úžasně bylo u Vás. Krásná atmosféra, příjemná hudba, skvělé jídlo a pití. Vše harmonicky sladěno. Děkuji za pohodovou a relaxační sobotu. Užili jsme si to celá rodina včetně dětí." 

Paní Soňa Š.

— Novinka v příslušenství —


Novinkou v našem sortimentu jsou skvělé udící špalíky. K dostání ve dvou příchutítch a to Mesquite a Apple.

Nenechte si ujít první ročník Big Green Egg´s Flavour Fair Česká republika, který se bude konat 23.9.2017 od 11:00 v Art&Food Zooně, areál Trojského pivovaru, U Trojského zámku 4/1, Praha 7 - Troja.

Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali na na festival Big Green Egg's Flavour Fair v Holandsku (předešlé ročníky ukazují videa níže), který se koná 18.6. od 11.30 do 17 hodin. Pořádá se na panství Mariënwaerdt nedaleko města Beesd (810 km z Prahy, necelých 10 hodin), vstupné (47,5 EUR) se dá objednat na ZDE.

— Big Green Egg na veletrhu FOR GARDEN —


Na veletrhu FOR GARDEN, pořádaném na výstavišti v Praze Letňanech ve dnech 23.3.-26.3.2017 (spolu s veletrhy FOR HABITAT, FOR FURNITURE a přehlídkou interiérového designu DESIGN SHAKER, BYDLENÍ, nové projekty, a letos poprvé i SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE), nás můžete navštívit na našem stánku 1C14 v Hale 1. Budeme prezentovat všech 7 velikostí Big Green Egg a rádi Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy k těmto pecím-grilům. Zájemcům o keramické pece-grily Big Green Egg můžeme zaslat odkaz k vygenerování volné vstupenky. Veletržní slevy samozřejmostí. Těšíme se na Vás! 

— Poděkování za účast na veletrhu —

Vážení příznivci Big Green Egg, děkujeme, že jste nás navštívili na veletrhu Moderní vytápění a všem, kteří si Vajíčko pořídili přejeme spokojené užívání a mnoho nezapomenutelných a neodolatelných gurmánských zážitků.

Tým Big Green Egg ČR


— Big Green Egg na veletrhu Moderní vytápění 2017 —

Na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, pořádaném na výstavišti v Praze Holešovicích ve dnech 2.2.-5.2.2017 (spolu s veletrhem DŘEVOSTAVBY) nás můžete navštívit na našem stánku. Budeme prezentovat všech 7 velikostí Big Green Egg a rádi Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy k těmto pecím-grilům. Zájemcům o keramické pece-grily Big Green Egg můžeme zaslat odkaz k vygenerování volné vstupenky. Veletržní slevy samozřejmostí. Těšíme se na Vás! 

— Nové příslušenství —

Litinový kotlík

Litinový kotlík (Ø 27 cm), je univerzální litinová nádoba a je ideální pro vaření, dušení a pečení v Big Green Egg. Kotlík tak může být mimo jiné použit pro přípravu všech druhů "jednohrncových" pokrmů, jako jsou dušená masa se zeleninou, dušené pokrmy, polévky nebo jen pěkný kus dušeného či pečeného masa.

Litinový kotlík (5,2 l) je vhodný pro modely Medium až XXLarge.

Item code: 117052 Cena: 2799 Kč

Litinový kastrůlek s rukojetí a mašlovačkou

Tento litinový kastrůlek je ideální například na rozpouštění másla nebo ohřívání omáčky nebo marinády v Big Green Egg. Vzhledem k tomu, že silná litina drží teplo, obsah kastrůlku zůstává teplý po dlouhou dobu, a to i v případě, že již není delší dobu na roštu. Rukojeť silikonové mašlovačky přesně zapadá do rukojeti kastrůlku, což umožňuje zbytku jednoduše zpět do kastrůlku odkapávat. Nenechávejte štětec v rukojeti, když kastrůlek umísťujete do Vajíčka.

Toto příslušenství má průměr 12 cm a je vhodné pro modely od Minimax po XXLarge.

Item code: 117663 Cena: 1133 Kč


Zelený litinový kotlík kulatý a oválný

Dva unikátní kotlíky Big Green Egg, které vynikají funkčností, dlouhou životnost a použitelností. Kotlíky jsou navrženy tak, aby se víka dala použít i samostatně, a mohla sloužit jako mělké pánve, ale i jako forma na dorty a zákusky. To vám umožní používat kotlíky na pečení, smažení a dušení, ale také uděláte vynikající polévku, kari nebo jiné " jednohrncové" jídlo. Mohou vydržet teploty až 232°C.

Litinový kotlík kulatý (4 l) a oválný (5,2 l) jsou vhodné pro modely Large až XXLarge.

Item code: 117670 Cena: 6346 Kč

Zelený litinový kotlík kulatý a oválný

Dva unikátní kotlíky Big Green Egg, které vynikají funkčností, dlouhou životnost a použitelností. Kotlíky jsou navrženy tak, aby se víka dala použít i samostatně, a mohla sloužit jako mělké pánve, ale i jako forma na dorty a zákusky. To vám umožní používat kotlíky na pečení, smažení a dušení, ale také uděláte vynikající polévku, kari nebo jiné " jednohrncové" jídlo. Mohou vydržet teploty až 232°C.

Litinový kotlík kulatý (4 l) a oválný (5,2 l) jsou vhodné pro modely Large až XLarge.

Item code: 117045 Cena: 4293 Kč

Litinová oboustranná deska kulatá

Tato litinová deska udělá váš Big Green Egg ještě univerzálnějším. Na žebrované straně můžete grilovat takové delikátní pokrmy jako masa a ryby s bylinkovou krustou nebo potraviny, které jinak mohou roštem propadávat .Hladká strana je mimo jiné velmi vhodná pro přípravu palačinek, lívanců, vajec apod.

Litinová deska kulatá (Ø 35 cm) je vhodná pro modely Large až XXLarge.

Item code: 117656 Cena: 2295 Kč

Silikonová grilovácí rukavice Mitt

Silikonová grilovací rukavice Mitt je jedinečná, zcela vodotěsná rukavice. Pružný silikon je bez BPA a zajišťuje, částečně kvůli vzoru a protiskluzovému silikonu, velmi pevné uchopení. Manžeta a obložení jsou vyrobeny z měkké bavlny a polyesteru. Silikonová grilovácí rukavice Mitt je schopna vydržet teploty až 232°C. 

Item code: 117083 Cena: 637 Kč