Big Green Egg´s Flavour Fair Česká republika

05.06.2017

Nenechte si ujít první ročník Big Green Egg´s Flavour Fair Česká republika, který se bude konat 23.9.2017 od 11:00 v Art&Food Zooně, areál Trojského pivovaru, U Trojského zámku 4/1, Praha 7 - Troja. 

Flavour Fair neboli Festival chutí Big Green Egg je místem setkání milovníků dobrého jídla a tento den je hlavně o užívání si ho společně, o vychutnání si dovedností kuchařů a samozřejmě o Big Green Egg. Nejlepší šéfkuchaři, kteří servírují lahodné pokrmy, připravené z produktů nejvyšší kvality, profesionálové sdílející své nadšení a znalosti - ale nejde jen o množství ochutnávek, je tu také spousta toho, co se můžete naučit a budete mít dostatek příložitostí klást mistrům kuchařům své dotazy.

Potěšte své smysly, nechte se překvapit a užijte si vše dobré, co příroda může nabídnout! Prohlédněte si videa z Flavour Fair v jiných zemích a nalaďte se na ten náš.

Více informací se dozvíte zde a našich stránkách, sledovat nás můžete na Facebooku Big Green Egg ČR  a Big Green Egg - Flavour Fair.cz nebo nás kontaktuje přímo na email info@pogra.cz

Těšíme se na viděnou na Flavour Fair!